<<  4", 5", 6", 7", 8" ve 10"  Dalgıç  Motorları >>
.
     
 
Standart Özellikler; NEMA standartlarına uygun mil ve motor bağlantı flanşı, Su ile yağlamalı radyal ve eksenel karbon yataklar, Su soğutmalı, Sınırsız derinlikte çalışabilme, +-%10 gerilim toleransı, 30 derece maksimum su sıcaklığı, 2900 d/dak. motor dönme hızı, IP68 motor koruma sınıfı, 5 metre motor besleme kablosu, Sarılabilir motor Class B, SİC mekanik salmastra

Opsiyonel Özellikler; Değişik gerilim ve frekans (380 V, 415 V, 460V 60 Hz), Direk yada Yıldız üçgen yol verme, Özel döküm malzemesi, Sarılabilir F sınıfı motor, PT 100 ısı sensörü

 

Dalgıç Motorları; Sıcak su uygulamalarında ve hijyen gerektiren, içme suyu teminine yönelik projeler için güvenli biçimde kullanılabilir. Yıllarca sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.


Pompa verimliliği genellikle fiyat ile karşılaştırıldığında ihmal edilen bir faktördür. Bununla birlikte zaman içinde kullanıcıların fark ettiği gibi; verimlilik, pompanın kullanımı boyunca, elektrik sarfiyatı ve bakım dolayısı ile toplam maliyette büyük fark oluşturur.

Dalgıç Motorlarının uygulama Alanları;  Tarım, belediyecilik, sanayi, evsel kullanım ve madencilik alanlarında geniş kullanım sahası vardır. Su basıncı gerektiren uygulamalarda, Tanklardan, havza veya havuzlardan ve kuyulardan su çekmede, Muhtelif türde sıvı malzemenin dağıtımı ve yükseğe basılmasında, Otoklav ve su deposu girişlerinde, Fıskiyelerde, Sulama sistemlerinde, Çim ve bahçe sulamalarında, Yağmurlama ve damlama sistemlerinde, Seralarda ve fidanlıklarda, Kır evleri, çiftlikler ve kulübelere su tedariğinde, Deniz platformlarında, Arıtma tesislerinde, Kimya ve madencilik endüstrisinde, Gıda endüstrisinde, Yangın söndürme çalışmalarında, Yıkama tesislerinde.