<<  Kurumsal Kimlik  >>
 

MAVİ SU POMPA;  2007 yılından günümüze Bursa'da Pompa ve Hidrofor Sistemlerinin satışı alanında hizmet vermektedir.

 
Değişen teknoloji, sektörün gelişmesine ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken; firmamız her geçen gün hizmetlerine dönemin şartlarına uygun yenilikler ve çözümler eklemektedir.
 
Ürün halkamızın içinde;
 
Döküm ve çelik Dalgıç pompaları, dalgıç motorları, Santrifüj Pompalar, drenaj pompaları, Hidroforlar, Milli Pompa ve Genleşme Tankları, Paket hidroforlar yer almaktadır.
 
Firmamız;
 
Aynı zamanda 2 adet 800 metre kapasiteli sondaj makinası ( havalı ve rotary sistem ) 1 adet dalgıç pompa sökme takma vinci ile müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Biri Jeoloji Mühendisi olmak üzere 6 personelimizle müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Vizyon;

Sektörün ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilecek hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyon;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

 

 
.
.